Tasarımı Kaydet  Kapat
Tesis / Site / Plaza / AVM Yönetim Hizmetleri

Site ve konut Temizlik hizmetleri, Bahçe bakımı ve peyzaj, Havuz bakımı ve temizliği, Teknik Hizmet Yönetimi, Sosyal Tesis Yönetimi ile kariyer, eğitim ve sosyal destek gibi konularda verdiğimiz kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış yönetici ve çalışanlarımızla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı için çalışıyoruz. Sürekli gelişim ve değişimle, hizmet verdiğimiz sektörlerde farklılık yaratıyoruz. Çalışanlarımızda insan kalitesi, hizmette yenilikçilik,kullandığımız yöntemlerde maksimum ekolojik fayda ve faaliyetimizde sürekli denetim ilkesiyle hizmet verdiğimiz tüm alanlarda yeni bir sayfa açıyoruz.İçinde yer aldığımız seçkin projelerin deneyimlerinden oluşturduğumuz birikimden sizin için de doğru çözümler yaratmaya çalışıyoruz.

Çağdaş yaşamımızın en önemli özelliklerden biri de her alan ve iş koluyla ilgili uzmanlaşmanın ortaya çıkmasıdır. Doğru kent bilinci, yaşadığımız alanların hem düzgün yönetilmesi hem de en verimli şekilde kullanılması ihtiyacını ortaya koyar.Yönetim ve iletişimde mutlak profesyonelliğe ihtiyaç duyan bu birimler, amatörce idare edilmeleri halinde içinden çıkılmaz sorunlara sebep olur.

En değerli varlığımız olan zaman, gereksiz problemler, bilgi ve dikkat gerektiren prosedürler, günlük ihtiyaçların temini için verilen ve geri dönüşü olmayan emek harcamalarıyla geçerken, tedarik gerektiren alanlarda birçok ekonomik kayba neden olur.

Oysa bütün bu sorunlar profesyonel olarak ele alındığında bir sitede ihtiyaç duyulan her nokta doğru yönetilerek, site sakinlerine aileleri, sosyal hayatları ve iş yaşamlarına gerekli zamanı ayırabilme şansı verilecektir. Profesyonel site yönetimine ihtiyaç duyan hizmetler, yönetimsel, teknik ve altyapısal bina yönetimi olarak özetlenebilir.

Bu kapsamın yanında sitelerin ihtiyaç duydukları ve dışarıdan temin etmek zorunda oldukları temizlik, gözetim ve kontrol, danışma, resepsiyon, çağrı merkezi,ilaçlama, iç ve dış mekan bahçe ve bitki bakımları, ilaçlama, ulaşım, bina yönetim danışmanlık hizmetleri, dahili posta dağıtımı vb. hizmetler de profesyonelce sağlanmalıdır. İşte profesyonel site yönetimi hizmeti almak bütün bu sorunları tek elden çözme ve yönetmeyi mümkün kılar ve site sakinlerine yaşam kalitelerini artırma imkanı sunar.